Pronájem MP

Díky montážním plošinám je práce ve výškách hračka. A právě montážní plošiny vám nabízíme k pronájmu, a to za velmi výhodných podmínek. S námi nebudete mít problém dostat se i na velmi obtížně dostupná místa.

Pořízení , instalace či pronájem lešení není snadnou ani levnou záležitostí. My vám ale nabízíme výhodné řešení, které se vám ve všech směrech vyplatí. A proč zrovna naše plošiny?

Cena – bezkonkurenčně výhoda číslo jedna!
Půjčovny montížních plošin si běžně účtují mnohdy až nesmyslně vysoké částky za dopravu. To se vám u nás stát nemůže. Na našem webu naleznete kalkulačku nákladů, kde si můžete sami a zcela přesně spočítat, kolik vás bude pronájem naší montážní plošiny stát. Cena zobrazená na kalkulačce se pak vždy rovná ceně, kterou skutečně zaplatíte! Ceny za přepravu našich plošin do vámi vybraného místa jsou počítány elektronickou aplikací, která vždy volí nejkratší cestu. Data bereme z mapových podkladů stejně jako běžné navigace, vše je tedy maximálně přesné. I kdyby řidič zvolil jinou trasu, konečná cena je vždy ta, kterou jste zjistili na kalkulačce. Tabulku cen najdete v ceníku.

Navíc za vás kalkulačka při výpočtu délky trasy sama vybere, odkud k vám bude naše montážní plošina vyslána. Zda z Kralup nad Vltavou, nebo z Prahy – Ďáblic. Vybere vždy tu kratší trasu tak, aby byla výhodnější pro vás, zákazníky.

Moderní vybavení a moderní plošiny

Disponujeme moderními plošinami, které mají maximální dosahy do výšky až 21, resp. 22, resp. 25 metrů.

Velkou výhodou všech našich montážních plošin je, že jsou postaveny na podvozku vozidla do 3,5 tuny, takže jde z technického hlediska o osobní automobil. S naší plošinou se tak dostaneme i na taková místa, kam se s velkou plošinou běžně nedostanete.

Dále si u nás můžete půjčit spolu s pronájmem plošiny též elektrocentrálu, vysokotlaký čistič nebo závěsný hák, a plně tak využít potenciál našeho vybavení.

Máte zájem o pronájem? Pošlete nám nezávaznou poptávku